Oferta / Cennik

Koloryzacja, stylizacja i pielęgnacja

Keratynowe prostowanie

Zabieg Botoxu Envie z 24 karatowym złotem

Przedłużanie włosów

Linia Botox Hair 24K firmy Envie

Linia Botox Hair 24K firmy Envie, to nowa linia profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla osób, które chcą zadbać o uszkodzone, zniszczone lub cienkie włosy. Produkty serii Botox 24K firmy Envie wnikają głęboko we włókna włosów, wypełniając i odbudowując ich uszkodzone warstwy. Envie Botox to 3-etapowy zabieg wypełniający, nadający włosom objętości i gęstości, oraz zdrowszego i bardziej wypielęgnowanego wyglądu. Włosy już od pierwszego użycia nabierają zdrowszego wyglądu; włosy staja się bardziej miękkie i lśniące oraz łatwiejsze do rozczesania Efekt dodanie + 30% objętości Efekt zabiegu utrzymuje się do 15 myć.

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – TECHNOLOGIE

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to zestaw czterech produktów pracujących w ścisłej synergii w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów – odbudowuje i wzmacnia zniszczone, osłabione włosy, nadaje im połysk i silnie nawilża.

Bio-Advanced PeptideTM i QuadramineR Complex

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK zawiera technologie Bio-Advanced PeptideTM i QuadramineR Complex, które są gwarancją i ubezpieczeniem dla włosów.

Bio-Advanced PeptideTM – technologia pozwalająca na regenerację łańcuchów peptydowych (białkowych) we włosach, które zostały przerwane, co wpłynęło na pojawienie się zniszczeń

QuadramineR Complex – zestaw 19 aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów W substancji tej zawarte są aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, niektóre przeznaczone do odbudowy kory i rdzenia (o masie cząsteczkowej 150), pozostałe odnawiające łuskę (o masie cząsteczkowej 2500) Poza tym w produktach Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK drzemie siła drogocennych, naturalnych składników, takich jak aloes, masło Shea, ekstrakt z orzechów macadamia, olejek Jojoba i wiele innych, które rozpieszczają włosy dodając im sił witalnych pochodzących prosto z natury.

KURACJA KASZMIROWĄ KERATYNĄ BIOACTIVE NATURALIS

BIOACTIVE NATURALIS to innowacyjna, naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników na bazie unikalnej kaszmirowej keratyny. W ramach serii dostępne są produkty pielęgnacyjne do odsprzedaży, ale przede wszystkim specjalistyczny pakiet kosmetyków, który pozwala na wykonanie kuracji w salonie fryzjerskim. Specjaliści FARMAGAN polecają zabieg Kuracji kaszmirową keratyną NATURALIS dla włosów: – cienkich, słowiańskich, które po zabiegu są pogrubione bez zbędnego obciążenia – zniszczonych i porowatych, których struktura zostaje wyrównana i wygładzona – po zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania – zabieg odbudowuje włos od wewnątrz oraz regeneruje jego łuskę

Opinie naszych klientów

Pielęgnacja podstawą pięknych włosów

Envie Botox to 3-etapowy zabieg wypełniający, nadający włosom objętości i gęstości, oraz zdrowszego i bardziej wypielęgnowanego wyglądu. Włosy już od pierwszego użycia nabierają zdrowszego wyglądu; włosy staja się bardziej miękkie i lśniące oraz łatwiejsze do rozczesania. Efekt dodanie + 30% objętości.


Zobacz więcej

Kontakt

Tel: 781 172 880
ul. Cieszyńska 37
Dzięgielów, Bielsko, Poland

Odwiedź nas na Facebooku

Godziny otwarcia

Poniedziałek
14.00 - 20.00
Wtorek
9.30 - 17.30
Środa
9.30 - 17.30
Czwartek
9.30 - 17.30
Piątek
9.30 - 17.30
Sobota
7.00 - 13.00
Projekt i implementacja FreelancerIT